Kto sme

Samo

Predseda správnej rady, špecialista vnútrofiremných procesov

Samuel Hunčaga

Dominik

Koordinátor programu, tímový líder, projektový manažér - miniASCENSIO

Dominik Schwab

Kristian

IT špecialista, finančný riaditeľ, projektový manažér - prednášky na školách

Kristián Malák

POSLANIE: Žijeme kariérnu revolúciu!

NÁŠ PRÍBEH:

Sme trojica rebelov s jasnou víziou – nechceme byť len pasívnymi divákmi svojej budúcnosti. Chceme ju tvoriť podľa vlastných snov a túžob. Preto sme založili občianske združenie Kariérna akadémia, ktoré pomáha mladým ľuďom nájsť ich životné poslanie a vytvoriť si budúcnosť na mieru. Postupne sa rozrastáme a vytvárame komunitu mladých a odvážnych ľudí, ktorí majú rovnaký cieľ – priniesť na Slovensko kariérnu revolúciu, ktorá mladým ľuďom otvorí dvere do sveta, aký si vždy želali. Poď do toho s nami!

CIEĽ:

Chceme zmeniť status quo, ktorý neponúka študentom dostatok príležitostí uplatniť sa v oblastiach, ktoré ich zaujímajú. Sme tu, aby sme zmenili pravidlá hry a ponúkli aj tebe nové možnosti, ako rozvíjať svoj potenciál a uspieť
na trhu práce. Prostredníctvom našich aktivít inšpirujeme mladých ľudí k tomu, aby našli svoje poslanie, zistili čo ich baví a vybrali si povolanie, o ktorom doteraz len snívali. Naším cieľom je dosiahnuť, aby aspoň 60% našich absolventov do 5 rokov pracovalo vo svojej vysnívanej práci,
ktorá ich bude napĺňať a motivovať. A aby ďalších 20% absolventov vedelo, aké kroky musia urobiť, aby sa im to podarilo.

ja – salzburg

Fundraising

Alžbeta Pešková

TH

Komunikácia s partnermi, Správa sociálnych sietí, Copywriting

Tatiana Hluzinová

IMG_8868

Copywriter, Kariérový poradca, Psychológ, Spolupráce

Julianna Bartová

ODHODLANIE

Nebojíme sa prekážok, ktoré nám bránia v dosiahnutí našej vízie – zmeniť Slovensko na krajinu plnú príležitostí pre mladých. Sme pripravení čeliť výzvam a inšpirovať ostatných k tomu, aby sa nebáli ísť za svojimi snami.

ROZVOJ

Pomáhame tým, ktorí zdieľajú našu vášeň a chcú sa neustále zdokonaľovať a rásť. Ponúkame im podporu, spoluprácu a motiváciu stať sa tou najlepšou verziou seba samých.

NADŠENIE

Všetko čo robíme, robíme s nadšením a pozitivitou. Veríme, že ľudia sú šťastnejší, keď žijú život podľa vlastných hodnôt a s láskou k tomu, čomu sa venujú. Preto povzbudzujeme aj iných, aby našli svoju vášeň a žili ju naplno.

JEDINEČNOSŤ

Podporujeme tých, ktorí sa neboja vytŕčať z davu a sebavedomo nasledujú svoje ambície. Chceme, aby bol každý človek hrdý na úspechy a pokroky, ktoré dosiahol, preto učíme mladých ľudí spoznávať ich talenty a rozvíjať zručnosti, ktoré im pomôžu uspieť v kariérnom svete.

Snívaj veľkolepo o tom, čo ťa čaká v budúcnosti. S našou pomocou máš šancu žiť svoj sen.