miniKAIROS

miniKAIROS

Miesto

Bratislava

Cena za program

10€ x 11 workshopov = 110€

Trvanie programu

6.4. - 8.6.2024 pondelky

Vek účastníkov

17 - 26 rokov

Chceš prelomiť stereotypy a objaviť svoje poslanie? Zapoj sa do nášho programu, kde ťa čaká 10 týždňov plných dobrodružstva a motivácie. Zúčastni sa série interaktívnych workshopov a jedinečných prednášok od lektorov, ktorí ti prezradia, ako sa vymaniť z tlaku spoločnosti a nájsť svoju vlastnú cestu. Spoznáš zaujímavých ľudí, ktorí ti ukážu, ako prekonať strach a pochybnosti pri výbere budúcej kariéry. Nechaj sa uniesť na vlnách zmien a rebelstva.

10 týždňov

Kariérne aktivity

Mentor

Komunita

Kreatívne workshopy

Jedinečné prednášky

Objavenie vlastnej identity a silných stránok

Objavenie vlastnej identity a silných stránok
Vydaj sa na vzrušujúcu cestu sebapoznávania! Preskúmaj večnú otázku: Kto som? Objav vplyv identity na náš život a spôsoby, ako nájsť svoje pravé ja. Pomocou nástrojov, ako je skúmanie osobnej histórie a sebareflexia, získaj prehľad o svojom pôvode, presvedčení, hodnotách a skrytých pravdách. Odpovede sa skrývajú v tvojom vnútri.

Softskills vs. Hardskills - Julianna Bartová

Podľa renomovaných výskumníkov sú softskills rovnako dôležité pre pracovný život ako hardskills. Čo to ale znamená a ako ich získame? A naozaj nás tieto zručnosti ako aktívne počúvanie alebo dobré prezentačné zručnosti môžu na rebríčku uchádzačov o prácu posunúť čo najvyššie? To všetko a oveľa viac sa dozvieš a prakticky si vyskúšaš na mojom workshope!

Analytici. Diplomati. Strážcovia. Prieskumníci. Typológia osobnosti podľa MBTI

Základné delenie na introvertných a extrovertných ľudí pozná asi každý, ale naše rozhodnutia robíme aj na základe iných osobnostných čŕt. Pomocou 4 aktivít v malých skupinkách zistíš na základe tvojho typu osobnosti, ako sa rozhoduješ, aké sú tvoje silné stránky, či aká kariéra by bola pre teba vhodná.

Ako zmenežovať sám seba? - Alžbeta Pešková

Ako to spraviť tak, by som stihal/a všetko čo chcem, čo potrebujem a aj čo musím? Spolu sa pozrieme na to ako by sa to dalo a čo je pre to potrebné. Ukážeme si cesty ako môžeš zodpovedne plniť úlohy, nájsť čas a vôľu na rast a popritom si aj stíhať užiť život.

Ako byť úspešným

Si pripravený odhaliť svojho vnútorného víťaza? Ponor sa do vtipnej a inšpiratívnej knihy Jacka Canfieldta „Pravidlá úspechu“. Zvýš si sebavedomie, odhaľ svoje silné stránky a vydaj sa na trojmesačné dobrodružstvo, po ktorom sa budeš cítiť ako šampión. A je to len začiatok epickej cesty k totálnej ohromnosti.

Tvorba životopisu a príprava na pohovor - Zuzana Hanusková

Na workshope sa dozviete:
– ako si ujasniť, čo chcete robiť a aký typ spoločnosti by vám mohol sedieť
– ako si pripraviť atraktívny životopis a motivačný list
– kto a čo vám pri hľadaní môže pomôcť ale aj naopak
– ako sa pripraviť na pracovný pohovor
Pripravte si otázky, prípadne aj svoje životopisy. Teším sa na naše stretnutie!

Hľadanie vhodného povolania

Premýšlal si niekedy o tom, aká je tvoja vysnívaná budúcnosť, kariéra a poslanie? Na štvrtom kariérnom workshope budeme vychádzať z knihy Dizajnérom vlastného života od Billa Burnetta a Dava Evansa, ktorá sa tiež vyučuje ako kurz na Stanfordskej univerzite. Spoločne sa budeme zaoberať dôležitosťou nájdenia správneho povolania a vytvorenia si svojho života podľa neho.

Informačné preťaženie - Natalie Volentova

Štúdie ukazujú, že moderný svet nás obklopuje množstvom informácií, ktoré môžu ovplyvniť našu duševnú pohodu a produktivitu. Ako sa v tomto prostredí orientovať a pracovať efektívne? Na našom seminári sa budeme zaoberať vplyvom informačného preťaženia na naše myslenie a emocionálne zdravie. Naučíme sa praktické techniky, ktoré môžete uplatniť vo svojom každodennom živote, aby ste dosiahli optimálnu duševnú pohodu a zvýšili svoju produktivitu pri dosahovaní cieľov. Objavte cestu k rovnováhe vo svete informácií.

Ujasnenie si svojej kariérnej cesty

Ak chceš dosiahnuť svoju vysnívanú budúcnosť, podnikaj kroky na dosiahnutie svojich cieľov. Spoločne si vytvoríme kariérny akčný plán, ktorý je hlavným výstupom tohto kurzu. Zadefinuješ si svoje ciele a priority, naplánuješ kroky na ich dosiahnutie. Kariérny akčný plán zahŕňa zdokonaľovanie zručností, školenia, mentoring a iné. Nezabudni, že kľúčom k úspechu je trpezlivosť a tvrdá práca.