Programy

Chceš prelomiť stereotypy a objaviť svoje poslanie? Zapoj sa do nášho programu, kde ťa čaká 11 týždňov plných dobrodružstva a motivácie. Zúčastni sa série interaktívnych workshopov a jedinečných prednášok od lektorov, ktorí ti prezradia, ako sa vymaniť z tlaku spoločnosti a nájsť svoju vlastnú cestu. Spoznáš zaujímavých ľudí, ktorí ti ukážu, ako prekonať strach a pochybnosti pri výbere budúcej kariéry. Nechaj sa uniesť na vlnách zmien a rebelstva.

Láka ťa skúsiť niečo nové a vzrušujúce? Príď na náš 5 mesačný program, ktorý ti otvorí dvere do kariérneho sveta. Budeš mať šancu vyskúšať si v praxi rôzne pracovné pozície a zistiť, čo ťa baví. Získaš cenné skúsenosti, ktoré ti pomôžu uspieť na trhu práce. A to všetko v spoločnosti ľudí, ktorí sú rovnako odvážni a zvedaví ako ty.

Hľadáš možnosť, ako zlepšiť svoje mäkké zručnosti a pripraviť sa na trh práce? Ponúkame ti sériu prednášok priamo na tvojej škole, kde ťa pod vedením skúsených lektorov naučíme, ako správne komunikovať, spolupracovať a riešiť problémy. Dostaneš prehľad o možnostiach tvojho budúceho kariérneho zamerania a poradíme ti, ako si vybrať tú správnu cestu. Neboj sa byť iný a ukázať svoj potenciál.

Chceš vedieť viac o vysokých školách a ich ponuke? Pozri si našu sériu krátkych videí, kde ti ukážeme jedinečný pohľad na vysokoškolské štúdium. Dozvieš sa dôležité informácie o rôznych odboroch, podmienkach prijatia a živote na škole. Ukážeme ti príbehy ľudí, ktorí sa rozhodli ísť proti prúdu a vyťažiť zo svojho štúdia maximum. Buď aj ty súčasťou kariérnej revolúcie.